- Я вижте какъв сте млад, а просите! - Аз не прося, мадам! Това, което виждате в ръката ми е пистолет!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Интересно, защо когато си в библиотеката и извикаш "А-а-а-а!", всички започват да те гледат лошо; а ако си в самолета и извикаш "А-а-а-а!", всички започват да викат заедно с теб?
БДЖ - Благодарим, че ни докарахте живи!
Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата.
- Къде с тези цветя? - За жената ги взех. - В ред ли си? Та те са изкуствени?! - И тя е надуваема.
От писмо: "Е, ще свършвам, че ми се измори ръката…"
Този остър език не ти ли драска емайла на зъбите?
- Алооо, радио "Веселина" ли е? - Да, кажете? - Искам да поздравя Карамфил асматика, с песента на Преслава - "Дишай"!
- Скъпи, имаше дупка в джоба ти, а аз я заших. - Това е хубаво, скъпа. Но как разбра за дупката?
- Колежке, как тръгва колата? - Вдигам крака от спирачката. - А как изкарвате книжка? - Вдигам и другия крак.
Пенсионери отиват към публичния дом. Единият: - Какво ще правим, ако не ни пуснат? Другият: - Аз повече се притеснявам какво ще правим, ако ни пуснат!!!
- Мамо, мамо, а как завърши филмът по телевизията? - Хладнокръвният убиец сложи трупа във ваната, заля го със сярна киселина, изчака да се разтвори и пусна водата, за да изтече в канала... Хайде, м...
- В колко часа? - попита той. - В шест часа! В шест - каза тя твърдо, - и имай предвид, че никой няма да те чака! И наистина, когато той отиде, никой не го чакаше.
На футболен мач един от запалянковците непрекъснато крещи без да спира. В края на мача той вече с хриптящо шептене казва на съседа си по място: - Пич, май си загубих гласа. - Нямаш проблем, б...
Сутрин след тежък запой в студентско общежитие. Изведнъж се чува силен женски вик: - Кой снощи спа с мен?!? Всички мълчат. - Казвайте! Кой снощи спа с мен?!? Пак всички мълчат. След около 5 минути...
- Скъпа, ако не се ожениш за мен ще се обеся пред дома ти! - Оооо недей! Знаеш, че татко мрази да висиш пред къщи!
Елитно училище, кандидатства се за първи клас. Питат детенце: – Колко годишни времена знаеш? – Две. – Пак си помисли. – Две. Навън възмутени родителите: – Добре де, може ли така да ни излагаш?!...
Една муха е кацнала на рога на един бивол. Долита друга муха и я пита: - Какво правиш? - Не ме закачай ма, не веждаш ли, че орем!
Мъжът ми има рога въпреки, че не му изневерявам. Той просто си е говедо!
- Ало, поликлиниката ли е? Приемате ли анализи по пощата? - Да, но само по електронната.