Под девиза "Жената - тя също е човек" протече празненството по случай Международния ден на жените в републиките от средна Азия...
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
sms: Мамо, днес имам само шестици! Ще ми върнеш ли клавиатурата?"
Вече две седмици съм на почивка, а единственият SMS, който получих от съпруга си е: "Къде е отварачката?"
- Я вижте какъв сте млад, а просите! - Аз не прося, мадам! Това, което виждате в ръката ми е пистолет!
Интересно, защо когато си в библиотеката и извикаш "А-а-а-а!", всички започват да те гледат лошо; а ако си в самолета и извикаш "А-а-а-а!", всички започват да викат заедно с теб?
БДЖ - Благодарим, че ни докарахте живи!
Както обикновенно и в тази олимпиада негрите са лидери в бягането, а белите в стрелбата.
- Къде с тези цветя? - За жената ги взех. - В ред ли си? Та те са изкуствени?! - И тя е надуваема.
Палачът вдига брадвата и казва на осъдения: - Какво се мръщиш бе, ти си лесен. А аз след работа трябва и дърва да цепя.
От писмо: "Е, ще свършвам, че ми се измори ръката…"
Съпругът: - Защо ги гледаш постоянно тези кулинарни предавания, като изобщо не можеш да готвиш? Съпругата: - А ти защо гледаш п*рно?
Този остър език не ти ли драска емайла на зъбите?
- Алооо, радио "Веселина" ли е? - Да, кажете? - Искам да поздравя Карамфил асматика, с песента на Преслава - "Дишай"!
- Скъпи, имаше дупка в джоба ти, а аз я заших. - Това е хубаво, скъпа. Но как разбра за дупката?
- Колежке, как тръгва колата? - Вдигам крака от спирачката. - А как изкарвате книжка? - Вдигам и другия крак.
Пенсионери отиват към публичния дом. Единият: - Какво ще правим, ако не ни пуснат? Другият: - Аз повече се притеснявам какво ще правим, ако ни пуснат!!!
- Мамо, мамо, а как завърши филмът по телевизията? - Хладнокръвният убиец сложи трупа във ваната, заля го със сярна киселина, изчака да се разтвори и пусна водата, за да изтече в канала... Хайде, м...
На футболен мач един от запалянковците непрекъснато крещи без да спира. В края на мача той вече с хриптящо шептене казва на съседа си по място: - Пич, май си загубих гласа. - Нямаш проблем, б...
Сутрин след тежък запой в студентско общежитие. Изведнъж се чува силен женски вик: - Кой снощи спа с мен?!? Всички мълчат. - Казвайте! Кой снощи спа с мен?!? Пак всички мълчат. След около 5 минути...
- Скъпа, ако не се ожениш за мен ще се обеся пред дома ти! - Оооо недей! Знаеш, че татко мрази да висиш пред къщи!