"
Садист и мазохист стоели в една килия. Един ден мазохиста почнал да си реже пръстите и да ги хвърля през прозореца.

Садиста го гледал и нищо не казал. На другия ден мазохиста си отрязал ръката си до лакътя и пак я хвърлил през прозореца.

Садиста пак нищо - замълчал. На по-следващия ден мазохистът си отрязал ръката до рамото и тогава садиста не се сдържал и му казал:

- Абе ти... много тарикатски нещо се измъкваш...
129 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Мазохисти

Ти си мазохист и ти е скучно?! Остави гласово съобщение:"Дух@йъте го, пед@ли!" на номер 166.

Мазохисти

Ти, приятелю, разбираш ли, разбиха ми сърцето! Плюха ми в душата! Стъпкаха всичко хубаво в мен! Господи, от къде дойде това щастие при мен, обикновения мазохист?!

Мазохисти

Вървяли си из гората золофил, съдист, некрофил и мазохист. По едно време золофилът казал: "Ех ся да имаше едно котенце" , "Да му извиеме врата и да го удушиме" - допълнил мазохиста. Некрофила казал "Д...

Мазохисти

Огромно благодаря на българския национален отбор по футбол за удоволствието! Съюз на Български мазохисти