"
На тръгване от клуба ма мазохистите:
" И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!"
" И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!"
131 прегледа
Срещат се садиста и мазохиста; мазохиста вика: - Мъчи ме! - Няма! - казал садистът.
Садист и мазохист стоели в една килия. Един ден мазохиста почнал да си реже пръстите и да ги хвърля през прозореца. Садиста го гледал и нищо не казал. На другия ден мазохиста си отрязал ръката си д...
Трезвеник - това е алкохолик-мазохист...
Огромно благодаря на българския национален отбор по футбол за удоволствието! Съюз на Български мазохисти
Огромно благодаря на българския национален отбор по футбол за удоволствието! Съюз на Български мазохисти