"
На тръгване от клуба ма мазохистите:

" И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!"
131 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Мазохисти

Срещат се садиста и мазохиста; мазохиста вика: - Мъчи ме! - Няма! - казал садистът.

Мазохисти

Садист и мазохист стоели в една килия. Един ден мазохиста почнал да си реже пръстите и да ги хвърля през прозореца. Садиста го гледал и нищо не казал. На другия ден мазохиста си отрязал ръката си д...

Мазохисти

Огромно благодаря на българския национален отбор по футбол за удоволствието! Съюз на Български мазохисти

Мазохисти

Огромно благодаря на българския национален отбор по футбол за удоволствието! Съюз на Български мазохисти