Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Как поетично биха се изразили към любимата си влюбените: - ФИЛОСОФ - Влюбени сме, ето, в завихреното време еманираме. В душата си, където не ще нивга ентропираме. - ПОЛИТИК (хората с м...
Двама влюбени се чукат на брега на езерото. Момичето поглежда към своя любим и казва: - Не е ли време да се оженим? Момчето въздъхва: - Ех, кой ли ще ни вземе нас?
Имало едно време едно момиче и едно момче. Те учели в една и съща гимназия и толкова много се обичали, че си обещали, че ще отидат в един и същи колеж. Но когато завършили, момичето било прието в коле...
Звездна нощ. Влюбени на пейка в парка. Младежът: - Виж, любима! Падаща звезда! Пожелай си нещо! - Искам да се омъжа за теб! - Ааа, объркал съм се… то било самолет.
Ако сте безумно влюбени в някого, поживейте малко с него, че да ви мине.