...Да бях художник, бих те изрисувал. ...Да бях скулптур, бих те Изваял... ...Но понеже съм прост тенекеджия... бих те...изчукал.
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Разговор между двама програмисти: - Ти гледаш ли по*но? - Много! - И колко много? - 100 GB на седмица.
Агент, занимаващ се с изследвания на пазара звъни на вратата на някаква къща. Отваря млада домакиня, а зад гърба й надничат три невръстни дечица. - Уважаема госпожо, провеждам изследване на пазара и...
Гейска мъдрост от Северозапада. Душата и сърцето никога не могат да страдат щом гъзарите са веселят!
Като се замисля, защо ли харчим толкова пари за скъпи дрехи, след като в най-хубавите си моменти... сме си чисто голи!
- Защо Мария не се омъжва? - Чака идеалния мъж. - И какъв трябва да е идеалния мъж? - Да иска да се ожени за нея...
Гражданският регистър - място за лишаване от свобода.
Мъжете които се бръснат сутринта обичат началниците си, мъжете които се бръснат вечер обичат жените, а тези които се бръснат и сутрин и вечер са просто мазохисти.
Никога не давайте непоискани съвети! Като мен например.
Чипс с вкус на черен хайвер... Почувствай се олигарх!
- Той е такъв карък, че успя да се пореже с хартия. - На всеки може да се случи. - С тоалетна хартия?!
Животът е много по-забавен, когато имаш мръсно подсъзнание
Шофьорите на софийските маршрутки с една ръка се разпореждат с парите на народа по-бързо и оперативно, отколкото целия министерски съвет.
Понякога, пием от нямане какво да правим... Друг път, правим нещо от нямане какво да пием.
Който добре познава себе си, той малко се уважава!
Ако се появят проблеми, имаш ми номера? - Имам! - Да го изтриеш!
Един луд седи на една маса и драска нещо. Шефа на лудницата идва и го пита: - Какво драскаш? - Пишем писмо. - До кой? - До мене-е-е-е-е-е си. - И какво пишеш? - Не знам, след т...
- Защо си купуваш бонбони, нали си на диета? - Ами... за черни дни... - По много интересен начин наричаш нощите!
Новобранка след първия работен ден. Колежките я разпитват: - Как мина първия ден? Колко изкара? - На червено съм! - Що? Нямаше ли клиенти? - Само един. Хубавец, як,много мил. Както ме инс...
Надпис на микробус Денонощно погребално бюро. За постоянни клиенти - отстъпки.