"
Защо в сватбения ден младоженеца е в черно, а булката е в бяло?

Защото за него това е първият му черен ден, а за нея - първият бял!
128 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Младоженци

След първата брачна нощ. Мъжът: - Ако ми беше казала,че си девствена щях да бъда по нежен. Жената: - Не съм девствена. Прости ти толкова бързаше, че нямах време да си сваля бикините.

Младоженци

Въпрос към радио Ереван: - Какво правят младоженците през първата брачна нощ? - Броят парите.

Младоженци

Сватба на наркомани. Кумът пита: - Всички ли си уцелиха вените? - Да-а-а! - Тогава наздраве за младоженците!

Младоженци

Корсика. Баща инструктира сина си преди първата брачна нощ. - В началото я вземи на ръце и прегърни, защото Корсика - това е СИЛА. После я захвърли на леглото, защото Корсика е ГОРДОСТ! А после се с...

Младоженци

След церемонията: – Отче, колко Ви дължа за бракосъчетанието? – Принципно е безплатно, но можете да дарите нещо на църквата. – По-точно, моля! – Ами примерно в зависимост на колко оценявате красот...