- Тате, ти като беше малък имаше ли айфони?
- Нямаше, тате. Не само айфони, никакви мобилни телефони нямаше.
- Ами как ходихте по голяма нужда тогава?
Писмо до родителите: 'Мили мамо и татко, Тук в ученическия лагер е много интересно. Вчера се учихме да се боксираме. Изпращам ви четката и пастата за зъби - няма да ми трябват...'
Момче влиза в лекарски кабинет с подута и зачервена буза. Докторът го пита: - От какво ти е това, бе момко: - От оса! - Ужили ли те: - А, не успя. Тате я уби с лопатата.
- Мамо, как се запознахте с татко? - Той ме изгори на кладата през 1703 г. Аз се заклех да го намеря и да си отмъстя. - Колко романтично...
- Скъпа, ако не се ожениш за мен ще се обеся пред дома ти! - Оооо недей! Знаеш, че татко мрази да висиш пред къщи!
- Тате, запознайте се, това е Кети. - Чудесно! А ти кой си?