"
- Тате, като тупах килима, падна една пара. Какво да правя?
- Продължавай да тупаш! И по-силно!
- Продължавай да тупаш! И по-силно!
125 прегледа
Тате, нали няма вещици? Бащата, поглеждайки към тъщата: - И аз като бях малък така мислех.
- Тате, сънувах, че ми даваш сто лева! - Можеш да ги задържиш, синко.
Син пита баща си: - Тате, къде е фенера? - А за какво ти е? - Ще ходя на среща в парка и вече е тъмно. - Сине, аз на срещи в парка ходех без фенер. - Ами виж (сочи с пръст към майката), какв...
За времето, през което татко слагаше елхата, словесния запас на дъщеричката се обогати значително...
- Мамо, може ли да се полюшкам на татко? - Разбира се, нали затова сме го обесили.