"
Сутринта.Марийка се облича в квартирата на Иванчо и му говори:

-Иванчо,аз съм виновна!Снощи доста пих в дискотеката,изведнъж много ми се прииска и затова правихме секс.Това беше моментно желание.Между нас не може да има нищо сериозно!Все едно нищо не е станало!Това няма да се повтори!

-Нямам нищо против,само че,имаш ли нещо против да се напием пак??
115 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Дискотеки

Имам си една мечта..... да съм як... мноо як, абе вол. Говедо. И да бачкам като охрана... в дискотека. И да седя на входа, да им мажа пръстите на чалгарите с олио, да не могат да щракат.

Дискотеки

- Мамо, мамо. - Какво сине? - В леглото ми има чудовище. - Каквото си довел от дискотеката, такова и е в леглото ти.

Дискотеки

Младеж се приближава до младо момиче в дискотеката: - Здрасти, как се казваш? - Няма да ти кажа. - А искаш ли да позная от три удара?

Дискотеки

Младеж влиза в дискотеката, след което отива на бара и сяда до едно много готино и сексапилно момиче. След минута директно я пита: - Ще правиш ли с*кс с мен за 100 лева? Мацката възмутено отговаря...

Дискотеки

Една мадама се запознала с някакъв пич в дискотеката, и прекарала нощта у тях. На сутринта се събужда, оглежда се и казва: - Да-а-а... И апартаментът ти е малък...