Кондьо:
- Разбрах, че си написал книга! Кой ти я написа?
Азис:
- А на теб кой ти я прочете?
При откриването на София Ленд директорът кани своя колега от Лос Анджелис на посещение. Когато идва го развеждат и той казва: - Всичко е добре изпипано, но нямате стая на ужасите. Нашенецът се...
Попитали Радио Ереван: - Коя е любимата анимация на певеца Азис? От радиото отговорили: - Банани със пижами.
- Защо Бойко Борисов нареди да се махне билборда на Азис? - От ревност, понеже хората си казвали: "Глей, тоя е по-голям актьор и от бат Бойко!"
Лято. Ужасна горещина. Азис си е вкъщи, включил климатиците и чака Китаеца да се върне, като отворил големия хладилник и си пъхнал гъза вътре. Влиза Китаеца: - Скъпа,з ащо си си навряла дупето в хл...
Азис чака на опашка за преглед,От кабинета се чува: - Вдишай!Издишай!Вдишай!Издишай! Идва редът му - Духай!Издухай!Духай!Издухай!