"
Спорят руснак, немец и българин, на кого дядото е по-висок.

Немецът казва:

- Моят дядо стигаше до небето!

Руснакът отговаря:

- Моят пък стигаше до звездите!

Българинът пита:

- Казваше ли, че звездите са кръгли?

Руснакът:

- Казваше!

Българинът:

- И меки?

Руснакът:

- Да, точно така!

Българинът:

- Е, значи твоят дядо е пипал топките на моя дядо.
133 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Дядовци

Седи си дядо в дневната и чете вестник. Отваря на страницата с некролозите. В това време влиза внучето му: - Как е дядо, пак си във facebook, а ?

Дядовци

Дядо Петко казваше: - Хубавото на зимата е, че никой не може да разбере - пиян ли си или се пързаляш.

Дядовци

Седи си дядо в дневната и чете вестник. Отваря на страницата с некролозите. В това време влиза внучето му: - Как е дядо, пак си във facebook, а?

Дядовци

Внука се прибира в къщи и казва на дядо си: - Дядо да знаеш, че зайците умряха. - Е нищо. Да са живи и здрави, па ще се оправят.

Дядовци

Забутано селце. Един дядка седнал на пейка пред къщичката си, пристига млад човек с някакви хартии. Дядото се оживява: - Да не би пенсията да си донесъл? - Не, аз съм преброител. - Какво каза че си...