"
Отищал човека на гости у приятели. Яли, пили. Дошло време да си лягат.

- Къде ще ме сложите да легна? - попитал гостенина.

Домакинът казал:

- При беба ли ще спиш, или тук, в хола на канапето?

"Какви бебета, да си легна тука в хола на спокойствие" - помислил си гостинина и казал:

- Ей тука да си легна аз, да не претиснявам бебе.

Станал сутринта гостинина и влезнал в банята. Вътре много здраво момиче - красавица.

- Ти коя си? - попитал гостининът.

- Я сам Беба, ти кой си?

- А я сам путьо.
145 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Бебета

Две бебета играли карти в корема на майка им. Едното бебе по едновреме казало. - Отказвам се! - Защо? - попитало другото. - Защото един плешив чичко само влиза и излиза и ми гледа картите!

Бебета

Едно бебе-сардина вижда за пръв път подводница и ужасено се втурва към майка си. - Не се плаши, миличко - успокоява го тя. - Това е само една консерва с хора...

Бебета

Срещат се две приятелки. Едната е бременна. - Разбра ли пола на бебето? - Ти пък!? Аз още не съм разбрала кой е бащата...

Бебета

- Това е прекалено! - крясва тя, след като се връща с бебето от родилния дом. - Кое, скъпа? - Ами, моето бебе прилича на твоята секретарка!