– Пък да знаеш вчера извадих от морето бутилка и вътре с бележка.
– И кво пишеше?
– Пишеше така - "Намирам се на незнаен остров. Тука няма инфлация, престъпност, корупция и началници. Можете само да ми завиждате..."
Двама младоженци отиват на море, за да прекарат там медения си месец. Намират си малка романтична квартира със симпатична хазайка и се прибират в нея. Минава ден, те не излизат, минава втори - те все...
Две баби си говорят: - А ма Пено, знаеш ли,че туй секса било вятър работа? - Море Гино, друго си е да си те повява вятъра от време на време!
- Къде ще карате отпуската с мъжа си? - Ако Боби ни върне парите, ще отидем на море. - А ако не ги върне? - Тогава ще отидем при Боби.
- Как изкара отпуската? - Ами половината време бях на морето. - А другата половина? - В кожно-венерическия диспансер.
Една майка се провиква от плажа по посока на морето: - Иванееееееееее, излез от водата! От водата се подава една глава и Иван отвръща: - Защооо, студено ли ми еее? - Неее, гладен сиии!