Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Служител на МВР казва на приятел: - В работата ни провериха с детектор на лъжата. - И какво стана? - Детекторът почервеня от срам.
От МВР са започнали нова инициатива наречена "ВИЕ ПИЕТЕ ,НИЕ ГЛОБЯВАМЕ" визитките са разпространени във всички столични заведения.
МВР обяви, че спецполицаи не са били никакъв фотограф. В противен случай, най-малкото щеше да е в болницата въпросния фотограф.
По данни на МВР служителите на КАТ за 2006 година са поискали рушвет само шест пъти. Вярно е, само са забравили да добавят: от всеки шофьор.
- Защо Прокуратурата и МВР правят инвентаризация на криминалния контингент? 1- Сигурно им се води по документи и отговарят за тях... 2- Защото щеше да ги е срам да направят инвентаризация на делат...