Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Едни цигани си прекарали ток. Ходи Айше в махалата и се хвали: - Ей туй оназ хубавата работа на светлото, голяма работа шъ знайш, ламба свети - голям кеф! Чула Фатме и кандърдисва Осман: - Ха...
Пена среща Мария в тролея с цветя и я пита: - Къде отиваш? - На гробищата. - А ще се връщаш ли?
Циганин се оженил за французойка. След време го среща негов познат: - Как е? Добре ли я карате с французойката? - Ами ние се разделихме. - Защо? - Ами тя беше много мръсна, всеки ден се ми...
Двама воайори имали среща и след като си разменили една две любезности единият попитал: - Какво ще правим днес, мой човек? Вторият воайор отговорил: - Ще видим!
Банана среща вибратора и му вика: - К'во си се разтреперил бе, мене ще ме ядат!