- Може ли да отида да играя с Гошко?
- Не може, той е лошо дете.
- Тогава може ли да отида да го набия?
Малкия Иванчо пита учителката: - Госпожо, децата може ли да имат деца? Учителката отговаря: - Иванчо, това е невъзможно! Иванчо се обърнал към Марийка: - И от какво те е страх...
Семейство с малко дете искало да излезе на гости за вечерта без детето. За целта наели детегледачка. По някое време на вечерта се обажда детегледачката и пита: - А да имате у вас белезници?
"Сървайвър" а учителите четвъртфинал: Всички са учители по математика в обикновено столично училище със заплата 350лв. Имат право да дават частни уроци. Нямат собствено жилище и трябва да живеят...
Агитационен плакат: "Скъпи родители! Помнете, че малките деца, оставени без надзор, скоро се превръщат в малки родители!"
Млад, красив, с атлетично тяло, забавeн, умeн, добър, обичащ деца, не пуши и не пие... търси бензинова помпа за Опел Астра!