"
Малкият Бойко (от Банкя) пита майка си:

- Може ли да отида да играя с Гошко?

- Не може, той е лошо дете.

- Тогава може ли да отида да го набия?
167 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Деца

Малкия Иванчо пита учителката: - Госпожо, децата може ли да имат деца? Учителката отговаря: - Иванчо, това е невъзможно! Иванчо се обърнал към Марийка: - И от какво те е страх...

Деца

Семейство с малко дете искало да излезе на гости за вечерта без детето. За целта наели детегледачка. По някое време на вечерта се обажда детегледачката и пита: - А да имате у вас белезници?

Деца

"Сървайвър" а учителите четвъртфинал: Всички са учители по математика в обикновено столично училище със заплата 350лв. Имат право да дават частни уроци. Нямат собствено жилище и трябва да живеят...

Деца

Агитационен плакат: "Скъпи родители! Помнете, че малките деца, оставени без надзор, скоро се превръщат в малки родители!"

Деца

Млад, красив, с атлетично тяло, забавeн, умeн, добър, обичащ деца, не пуши и не пие... търси бензинова помпа за Опел Астра!