- ?!?!
- Много просто - големи дупки в Австралия
- Дядо, когато си бил в Австралия убивал ли си кенгуру? - Да! И още ме болят краката от подскоците, докато го преследвах!
Англичанин се върнал след лятната си отпуска от Австралия и споделя: - Прекрасна страна! Там, където бях, имаше всичко: барове за мен, прекрасни плажове за децата, слънце за жена ми и акули за майк...
В Австралия подскача женско кенгуру. Спира се на всеки 100 метра и малък пингвин се показва от торбичката му. Той повръща много зле. В Антарктика, в средата на група пингвини седи малко кенгуру. То...
Какво ще се получи при кръстоска на кенгуру и слон? Отговор: Огромни дупки в Австралия.
Разговор между приятелки (блондинки): - Миналото лято ходих на екскурзия в Австралия. Сега ще ходя на Хаваите. - Аз пък ходих на околосветско пътешествие, но не ми хареса и сега ще ходя другаде.