"
Как да обясня на детето, че ако мама е с костюмче на медицинска сестра, то на тате не му е лошо, а хубаво?
122 прегледа
Майка ми е рускиня, а баща ми - дебил (чукчата)
Но господине, това "Майка ви да е*а!" не е основателна причина, да не желаете да се запознаете с новите ни тарифни планове!
Майка къпала новороденото си като го поливала с черпак. Влиза таткото и пита: - Що го къпеш с черпак ма? - Епа ела ти бръкни с ръка в тая вряла вода!
След Чернобил, едно момченце казва на майка си: - Мамо, мамо, растат ми цици! Майката отговаря: - Дреме ми на кура - баща ти ражда!
- Тате, ти циганин ли си? - Да! - А мама, тя циганка ли е? - Да, всички сме 100% цигани! - Значи всички сме за БСП? - А-ааа, чак такива мангали не сме!