"
Говорят си двама приятели:

- Я какви бузи си направил, и как ти се е изпънала кожата след отпуската на морето. Добре са ви хранили?

- Не. Просто по два пъти трябваше да надувам дюшеците и лодката с уста.
119 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Морето

И хвърлил стареца мрежата в морето и зачакал... По някое време чул: - "Мрежата в момента е недостъпна. Опитайте след малко."

Морето

— Татко, Тихият океан непрекъснато ли е тих? — Не можеш ли да ме попиташ нещо по-умно? — Добре. От какво е умряло Мъртво море?

Морето

Гледам небето-виждам теб!Гледам звездите-виждам теб!Гледам морето виждам теб!Абе майкати да е*а мръднисе бе!!! :):D :D

Морето

- Скъпа, къде ти харесва повече? На море или на планина? - Разбира се, че на море, скъпи, на ваканция ли ще ходим? - Не, избирам ароматизатор за тоалетната.

Морето

Две баби си говорят: - А ма Пено, знаеш ли,че туй секса било вятър работа? - Море Гино, друго си е да си те повява вятъра от време на време!