Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Реклама на гробище: "Първокласно гробище! Прекрасен изглед към морето! Абсолютен покой! Който е дошъл в нашето гробище, никога не е пожелал да го напусне! "
Нощ, звезди, море, дюни, прибой, палатка, глас. - Аз те обичам! втори глас: - И аз! първи глас: -Как се казваш? втори глас: -Иван, а ти? първи глас: - И аз!
Три двойки п*дераси си вървели по улицата и единия педал от едната двойка питал тъпкача си: - Мило ти какво ще направиш ако умра? - Ами ще те кремирам и ще разпръсна праха ти в морето, защото винаги...
Намерил някакъв стара бутилка на брега на морето и гледа вътре - дух. Търкал бутилката никакъв ефект. Търкал час, два и накрая от бутилката се чул отегчен глас: - Извади тапата бе, идиот...
Да отидеш на море е просто едно оправдание за хората, които иначе ги е срам да пият от сутринта.