- Досега не съм виждал такова чудо - единият ти ташак е железен, другият ти е дървен. Деца имате ли?
- Имам, две мъжки - Терминаторчо ми е на четири годинки, а пък Пинокио тази година е първи клас..
Говорят си две деца: - Все пак родителите са странни хора. - Защо? - В началото ни учат да ходим и да говорим, а после искат от нас да седим и мълчим...
Седял си един дебел полицай в училищен двор. Минала една учителка и го попитала: - Дете ли чакате? - Не, от бирата е!
Малките деца и клиновете, винаги казват истината!
Учителят: - Деца, колко от вас бяха на село това лято? - Аз! - И аз! - И аз! - Добре. И какви са новите звуци, които чухте в провинцията? - Мууу! - Бееее! - Мама му д*ба!
Дядо вижда как едни младежи си мерят пишките и им вика:-Ееее деца , децаааа. Аз едно време какъв кур имах - за три путки. Сега имам кожа за три кура.