- Извинете, но какво правите с тях?
- Ям ги...
Отива един на лекар и гледа две врати, на едната пише "Доктор оптимист", а на другата "Доктор песимист". Нашият човек помислил малко и влязал при оптимиста - Добър ден, от какво се оплаквате? -...
- Докторе, жената ме прати при вас. Не й харесва, че свършвам преди нея. - Много ли преди нея? - Час и половина. - Господи, какво правите през това време. - Прибирам се вкъщи.
- Докторе, лекарството което ми изписахте миналия път - наистина ми помогна! - Какво да кажа? Случва се.
Лекар преглежда първокласник: - Някакви оплаквания от ушите? - Да. Пречат ми когато си обличам пуловера!
Ако по време на бойни действия ви напръскат с неизвестна субстанция, стойте и мислете по въпроса дълго. В никакъв случай не ходете на доктор!