- Майка ме учеше, че да задържиш един мъж е лесно - трябва да си готвачка в кухнята, чистачка в къщата и курва в спалнята.
- Е как е, справяш ли се?
- Да, много лесно. Първите две ги наех, а за себе си оставих третото.
Няма да се готвя за 8-ми март! За Нова година се готвих, готвих се и я посрещнах готова...
В ресторанта. - Сервитьор! Аз отказвам категорично да ям тази гадост. Извикай веднага готвача! - Безполезно е господине, той също няма да я изяде..
Каква е разликата между готвача и педераса? - Че готвача бърка днешната манджа, а педераса - вчерашната!
Дъщеря учи за готвач. Майка й я пита: - А разрешават ли ви, да ядете, това което сте приготвили? Дъщерята (през сълзи): - Карат ни!!!
- Браво, най-вкусната шкембе чорба, която съм ял някога! Комплименти за готвача ви! Ако не е тайна, как я прави? - Никакво миене, само изтърсва и вари на слаб огън 4 часа.