- Вие сте идиоти, бе!
- Вие сте идиоти, бе!
Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Жената всяка сутрин ми носи кафе в леглото, защото ако не успее, денят започва с бира.
Трима приятели били в Турция на почиивка. Един ден седнали в една кръчма да пият бира. След третата бира единият отишъл да пикае, а в кенефа - огромен турчин с огромен надървен хуй и ятаган в ръката м...
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Бира може да се пие по немски - с колбаси. Може и по английски - с чипс. Или по японски - със суши. А ние я пием по нашенски - с водка.
Влязъл човек в бар и попитал: - Какъв коктейл ще ми предложите? Барманът отговорил: - Ами, най-новия ни - едно, две, максимум три! - Е какъв е тоя коктейл? - Ами, взимаш една тенджерка. Си...