- А аз, ако Ви бях мъж, щях да го изпия!
- А аз, ако Ви бях мъж, щях да го изпия!
Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
В съда. - Защо убихте жена си с чука? - Всеки сам кове щастието си, господин съдия!
Ако една жена не може да прави нищо - тя става проститутка. Ако един мъж не може да прави нищо - той става охрана. Общото между тях - спят за пари!
Мъж крещи на жена си: - … запомни, когато след работа ти звънна и питам "Да купя ли нещо", имам предвид за ЯДЕНЕ!
КГБ прави конкурс за тайни агенти. До последния тест стигнали само 3-ма кандидати. Събрал ги изпитващия и им казал на следващия ден всички да дойдат с жените си. Идват те и ги вкарват в 3 различни ста...
Семейство пенсионери попада в Рая. Слънцето свети, птичките пеят, красота, радост за душата. Съпругът се обръща и плясва една по врата на жена си. - Що така бе, Гошо? Що ме перкаш по врата? - Що...