"
Звъни се на вратата.
- Кой е?
- Джак Изкормвача!
- Скъпа, за теб е!
- Кой е?
- Джак Изкормвача!
- Скъпа, за теб е!
161 прегледа
- Скъпа, няма по-добра от теб! Вчера пак се убедих в това.
Чистотата умира и от чистача.
- Обичаш ли ме? - Да. - А кога ще се оженим? - Защо сменяш така рязко темата на разговора.
Един отива в ада. Дявола започнал да го развежда да си избере първото наказание. Пича върви, оглежда се ... ама скръб навсякъде. Казани, кръстове, копане, ....мизария от всякъде. По ед...
А аз вече толкова пъти му спасявам живота на моя, защото, аха да го удуша и после размислям...