"
- Вечер е полезно да се изпие чаша хубаво вино.

- А ако няма с кого?

- Тогава - две.
120 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Вино

- Ти отгатваш всички мои желания... ти ме правиш така щастлива! - Още вино? - Невероятно! Как така ти се получава?!

Вино

Първа среща. Вечеря на свещи. Кавалера предлага на дамата: -Още вино? -О, не благодаря. Не бива да прекалявам с алкохола. Действа ми зле на краката. -Омекват ли? -Не... Разтварят се!

Вино

Прави се експеримент: на необитаем остров оставят 100 мъже и една жена, на друг остров - 100 жени и един мъж. Идват след два месеца и гледат на първия остров: Жената била като кралица. Всички...

Вино

В магазина: - Какво иска дамата? - Иска бутилка вино, добър мъж, шоколадова торта, хубава книга, редовен секс... Иначе за хляб съм дошла.

Вино

Строител пада от втория етаж. Колегите му състрадателно се събират около него и някой му поднася чаша вода. Пострадалият се намръщва и пита: - От кой етаж трябва да падна, за да получа чаша вино...