"
В трамвая умира човек. Идва полиция. Разпитват пътниците:

- Не видяхте ли, че човекът до вас умира?

- Не видях - оправдава се един. - Той непрекъснато повтаряше "Лошо ми е! Лошо ми е!", но в тия времена на кого ли му е добре...
118 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Политически

Част от коалиционното споразумение между НДСВ и БСП: "В случай, че бъдат разследвани сделките на правителството на НДСВ, то БСП дължи неустойка на НДСВ в размер на 1 000 000 000 лева..."

Политически

Президентът Първанов подписва закона за отваряне на досиетата със забележка: Без "Гоце."

Политически

Двама си говорят за убийството на Клюна: - На практика полицията не прави нищо!!! - Не е така! Виж, че веднага публикуват некролог и обясняват, че точно така са очаквали да стане!!!

Политически

Решили да проведат международна анкета по въпроса "Какво мислите за проблема с недостига на храна в другите страни"? За съжаление, анкетата се провалила, защото: Иранците не знаели какво е това "м...