"
В Пловдив. Един пловдивчанин настъпва друг в дискотека.

- Ивйинйете, майна! Извинийете!

- Няма проблйем, майна!

Извод - Разбирателство...

В София. Един софиянец настъпва друг в дискотека.

- Леле, копеле, извинявай, братле без да искам!

- Няма проблем, приятелю!

Извод - Потенциално приятелство...

В Благоевград. Един благоевградчанин настъпва друг такъв в дискотека.

- Опа!

- Шо праиш бе?!

- ОТИ ШО?!

Извод - 15 човека в болница, всички с опасност за живота, включително охраната на дискотеката.
157 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

България

21 декември-Краят на света 24 декември-Бъдни вечер 25 декември-Коледа 31 декември-Нова година 3 януари-Краят на света по стар стил 5 януари-отработване на Края на света В промеждутъците-Имени дн...

България

- Защо в България празника на труда се отбелязва с толкова много почивни дни? - Защото сме на последно място по производителност на труда...

България

От "Windows" съобщиха, че разработват нова версия за България, в която до възможностите "Yes", "No" и "Cancel" ще има още една - "През оная работа ми е, я се скривай!"

България

Отишъл столичен активист при Дядо Господ и го пита жално: - Господи, защо тази пуста България все пловдивчани я управляват? - Лошо няма бе, майна - бил краткия и лаконичен отговор.