"
В Перник, ако не си легнем с кокошките, пием до първи петли…
117 прегледа
От новините 2082 година: - В София са избухнали безредици в българския квартал…
Надпис в Икономическия институт в София: Учи! Учи! И пак учи! - защото така или иначе работа няма да намериш.
- Алооо, обаждаме се от Перник. - Добре де, кажете първо какво искате, защо веднага заплашвате?
Мъж влиза в заведение в Пловдив. Идва сервитьорката и пита: - Какво ще желаете? - Cappy портокал, моля. - Е добре де, къде виждате да капи портокал?!
Реална табела в сервиз в София - Ситроен, Рено, Пежо и свирки не правим (нищо френско)