"
Страх ме е да ида на интервю за работа. Ами ако ме вземат? Ще трябва да работя.
157 прегледа
- Тате, а защо чичковците постоянно режат лелките, а те винаги оставят живи? - Романтици, милите се надяват, че поне веднъж фокусът ще им се получи.
При психолога: - Напоследък никой не ме разбира. - В смисъл?
Служител обяснява на ръководството мотивите си за напускане: - Първо искам най-сърдечно да благодаря на мениджърския екип за възможността, която ми предоставиха да работя в тази чудесна и перспектив...
Екстрасенсите са три вида - шизофреници, шарлатани и мошеници.
В съда: - Господин съдия, аз съм честен данъкоплатец, навреме си плащах всичките данъци, плащах... - Стига! Моля, да не се подигравате в съда...