- Никога не съм го правила.
- Кое?
- Никога не съм възразявала.
Един хайдутин разказва за смелостта и подвиэите на дружината му: - Вървя си аэ през гората с мойта дружина юнаци, всичките с бели калпаци, с навити мустаци, с голями пищаци... - Брей! - ....
Нежна целувка отзад по шията... много трогателен и интимен момент... Само не разбирам, защо хората в градския транспорт така откачат.
Два след полунощ. На вратата на сем. Иванови се звъни дълго и настойчиво. След минута Иванов отваря рошав и сънен. Пред вратата стои с тревожен вид съседът Петров. - Много се извинявам за късния час,...
- Защо е полезно да имаш руса спътничка в колата? - Можеш да спреш на паркинг за инвалиди!
Шеф на фирма за колбаси: "Вече внедрихме такива технологии в производството, че 12 килограма колбаси излизат от 1 килограм месо."