"
Правило 1-во в хижата:

- Кой каквото си носи ще яде, а кой каквото си води ще ебе!!!
167 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Разни

Влиза Джеймс Бонд в един бар и вижда страхотна мадама. Приближава се: - Бонд, Джеймс Бонд. - Off, fuck off.

Разни

- Ако имаш осем ябълки и аз ти дам две, колко ще станат? - Не знам, тате! В училище смятаме с круши…

Разни

След 17 неуспешни интервюта за работа започнах да се съмнявам в късметлийския си анцунг.

Разни

Събудих се през нощта от усещането, че ме е посетила гениална мисъл. Напипах в тъмното химикалка и лист, някак записах. На сутринта чета следното: - Отпуската свършва бързо, а парите за отпуската -...