Тя:
- Поручик, как намирате гърдите ми?
Поручик Ржевски:
- Ами… трудно…
Чък Норис може да оглозга до кокал слон за по-малко от 2 минути.
Вълкът се надвесил над бабата на Червената шапчица и казал: - Ще те ям! Избирай с какво - с кетчуп или с горчица? - По-добре с телевизора, че след малко ми почва сериала.
Шерлок Холмс чете сутрешния си вестник. И изведнъж - какво да види - собствения си некролог! Шашнат, звъни на д-р Уотсън: - Скъпи ми Уотсън, чете ли днешния вестник? - Да, Холмс... Каква трагеди...
Вълкът се промъкнал в къщата на бабата на Червената шапчица и я изял. След което легнал в леглото й, завил се презглава и заспал. Горкият... Откъде да знае, че бабата имала толкова страстен дядо?
Младост - това когато вече не вярваш, че за Нова Година ще дойде при теб Дядо Мраз (Коледа), но се надяваш, че ще дойде при теб Снежанка.