- Защо депутатите трябва да се закопаят поне на 10 метра метра под земята?
- Защото под повърхността и те са добри хора!
Всички пушачи да внимават къде си хвърлят фасовете, защото Бойко ще бие сонди с много петрол от огромните ни находища.
Съобщение на пресцентъра на МС: Днес премиера цял ден работи с документи. Уточнение: Два пъти си разгледа паспорта и веднъж акта за раждане.
- Тате, кога ще ми купиш колело? - Когато усилията на добре балансираната монетарна политика на правителството, подкрепяна от Народното събрание и президента, изплати валутните дългове нашата чудесн...
Винаги съм се чудел защо е "Бате Бойко" (все пак егн-то му започва с 59), съвсем добре ще си е "Бай Бойко"!
- Защо пък точно в ГЕРБ искаш да членуваш? - По идейни причини! Произвеждам пожарогасители.