"
Пътувал си един човек с колата. Спрял го КАТаджия и взел да се заяжда, за да изкара някой лев.

- Дай, да ти видим аптечката. Дай, сега три-

ъгълника. Пусни късите. Ха, сега дългите.

Не издържал човека и казал:

- Да ти еба майката.

КАТаджията това и чакал:

- Охо, за обида на властта три лева глоба.

Човекът имал скатана една новичка десетолевка. Дал я на КАТаджията.

Този като видял новичката пара, поискало му се да я задържи цялата и казал:

- Да, ама нямам да ти върна.

-А ми-и, като нямаш да ми върнеш - Да ти еба майката. Да ти еба майката. И за един лев "Педераст".
132 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Гейове

Двама се запознават. - Приятно ми е Иванов - моден дизайнер. - И на мен ми е приятно. Николов - обикновен педераст.

Гейове

Разговор в гей-клуб: - Да ти се похваля снощи издържах седем пъти! - О, какво говориш? То жена не може толкова да издържи… - Е, нали затова сме мъже!

Гейове

Елтън Джон заяви, че няма да остави наследство на децата си, за да ги научи на труд. Че бащата е гей децата знаеха, сега научиха, че е и педераст.

Гейове

Пушач и гей отишли на лекар и лекарят им казал, че ако още веднъж направят това, към което са пристрастени, ще умрат. Излизат навън... Пушачът в това време видял на улицата една изпусната цигар...