- Вече не. Писа ми, че е под надзора на полицията.
- Вече не. Писа ми, че е под надзора на полицията.
Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Как се наричат съгражданите на Перник? Съперник.
- Знаеш ли, за мен смисъла на живота беше да си купя апартамент в София. – Купи ли? – Да. Сега купувам втори. – Защо? – За да не изгубя смисъла на живота си.
Трима приятели си говорят: - Моята жена като започна много да ме дразни, я заведох едната година във Франция, а на следващата - в Лондон. - казал първият. - Моята, пък, като започна да ме дразни,...
Радио Париж пита: - Какво щеше да стане, ако на проститутките очите им светеха? Радио Ереван отговаря: - Ами в Париж щеше да има бели нощи. След кратко време се обажда радио Ленинград: - Мол...
Агитките на Локомотив София и Славия се сбили в асансьор!