"
Как им викат на "Тройната коалиция"?
- "Тройка по никое време".
- "Тройка по никое време".
118 прегледа
Двама комунисти пият и празнуват девети септември. Вече пийнали добре. Единия казва: - Отново сме на власт. Що не вземем да конфискуваме на царя имотите пак? - Не може, сега сме коалиция.
Депутатите от ГЕРБ умуват за подарък за ББ. Някой предлага: - Нека да не се изхвърляме, да му вземем нещо малко! Репликират го веднага: - Как така малко, нещо голямо трябва да е. Нали го знаем к...
Има две древни професии. Втората е политиката. Приликата с първата няма и съмнение.
- Кое е най-мощното оръжие? - Крайцерът "Аврора": един изстрел и 80 години разруха!
След като се разбра, че "Атака" влиза в парламента... всички я атакуваха.