Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
- Аз съм шотландец. - А защо сте с панталон? - Защото съм травестит.
Сиамски близнаци отиват на лекар. - Докторе - казва единия - искам да ни разделиш. - Как я виждате тая работа, бе момчета - зяпнал докторът - вие сте с общи органи. Операцията е страшно рискова. Шан...
"Даааа, жена на борда наистина носи само нещастие" каза си юнгата-гей.
Гей отива при фризьора си и му вика: - Как мога да си отгледам козина по гърдите!? - Ами ... ако размажеш вазелин на гърдите си - вероятно ще ти поникне. Настъпва нощта и момчето си...
Един педераст, както се разхождал по улицата, видял насреща си много готина мадама и си помислил: - Ех, да не бях педераст, щях да стана лесбийка!