- Като бях момченце, мама ме пращаше до магазина само с един лев, и аз се връщах с 4 килограма картофи, два хляба, едно мляко, 10 яйца и опаковка чай. А сега това вече е невъзможно - прекалено много камери за наблюдение има.
- Като бях момченце, мама ме пращаше до магазина само с един лев, и аз се връщах с 4 килограма картофи, два хляба, едно мляко, 10 яйца и опаковка чай. А сега това вече е невъзможно - прекалено много камери за наблюдение има.
Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
Габровец към сина си: - С новите обувки ли си, сине? - Да, тате. - Крачи тогава по-широко!
Попитали радио Ереван: - Колко вида хора има в България? - Само два вида - доволни и недоволни. С недоволните се занимава Държавна сигурност, а с доволните - Икономическа полиция.
- Месо ядеш ли? – Не. – А риба? – И риба не ям. – Вегетарианец ли си? – Не, с минимална пенсия съм.
Един японец дошъл в България. Тъй като, естествено, не знаел български, си носел разговорник и го прелиствал, докато намери необходимата дума. Влязъл в един магазин, харесал си нещо и попитал с помощт...
Питат Радио Ереван: - Как се казва в България дете на магистрат, което няма хотел? - Социалнослаб.