"
Един дядо си спомня добрите стари времена:

- Като бях момченце, мама ме пращаше до магазина само с един лев, и аз се връщах с 4 килограма картофи, два хляба, едно мляко, 10 яйца и опаковка чай. А сега това вече е невъзможно - прекалено много камери за наблюдение има.
160 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

България

Ако вкъщи нямате найлонова торбичка, пълна с други найлонови торбички, значи не сте никакви българи!

България

Вече в България израза "Автомобилът не е разкош..." не е актуален. В днешни дни е актуално друго - "Зареждането на пълен резервоар на автомобила е разкош!"

България

Питат радио Ереван: - Какво щеше да прави България ако се намираше в пустинята? - Щеше да внася пясък! - отговаря радиото.

България

Попитали радио Ереван: - Защо шофьорите в България карат с висока скорост по малките квартални улици? Радиото отговорило: - Бързат, защото карат в забранената посока!