"
Две блондинки се срещат.

- Казваш, че вчера си ходила на театър с любовника? Как беше?

- Трагикомедия.

- Интересно, разкажи.

- Засякохме се с мъжа ми, а той с любовница.
165 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Блондинки

Две блондинки се оплакват от мъжете. Едната: - ...И ме пита как ми е по-добре - като съм отгоре или отдолу? Идиоти са мъжете! Все едно не му е ясно, че най-добре свършвам като съм сама!

Блондинки

Блондинка говори по телефона: - Не съм била с него, успокой се. - Още веднъж повтарям - не съм била. - Просто случайно се срещнахме на улицата. - Поговорихме и продължихме. - Господи, скъпи,...