- Абе, ти твойта кога я биеш?
- Аaa, рядко: сутрин, обед и чаааак вечерта.
- Какво става с теб, приятелю?! Целия изцапан, насинен, дрехите скъсани. Нека да те изпратя до вас.. - Аз оттам идвам...
Ловят си двама рибари - приятели риба, ама всичко им еднакво - въдици, корда, кукички, стръв... всичко. Обаче единият хваща риба след риба, а другия - нищо. Разменят си местата след известно време,...
Истинският приятел никога няма да попита защо? Той просто ще отиде до магазина, ще купи, ще донесе, ще отвори и налее.
- Защо тинейджърите свършват бързо? - Бързат да разкажат на приятелите си.
Двама приятели си говорят и единия пита: - Ти какво би направил, ако спечелиш милион от тотото? - Половината ще го дам на теб! А ти какво би направил? - А аз бих ти казал "благодаря".