Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
- Купи ли свинско за Коледа? - Не, купих телешко, че ще поскъпне като влезем в ЕС. А свинското пък после ще поевтинее.
Съдят прилично облечен човек. - Признавате ли, че сте откраднали на съседа си цигулката? - Да, признавам. - Вие свирите ли на цигулка? - Нямам си и понятие как се прави. - Тогава з...
- Чичо, чичо, а вярно ли е, че ви е ухапала акула? - Вярно е! - А къде? - Това вече не е вярно!
Две кексчета са във фурната. Едното казва на другото: -Много е горещо тук. -Аа! Говорещо кексче.
- Ще се видим ли утре? - Да. - Къде? - Където кажеш. - Кога? - Все ми е едно. - Добре, разбрахме се, само че не закъснявай!