Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
- Къде така изтупан? - На среща. - А защо си без цветя? - Гащите са ми на цветенца.
Разговор между двама души в дебелариум: - От опита ми досега мога да кажа, че вторият ден от диетата винаги ми е бил най-лесен. - Как така? - Ами дотогава вече съм се отказал.
- Мъничко черничко върви под земятa и дрънка. Що е то? - Кyртица връща стъклен амбалаж.
- Тате, а ти какво си искал повече - момче или момиче? - Сине, аз исках само да си изкарам хубаво...
ПЪРВО ВИСШЕ УЕБНО ЗАВЕДЕНИЕ В ЛОВЕЧ НАПЛИВ ОТ ДЕВОЙКИ (Заглавие в местен вестник) Държавният дефицит достигна $528... (в-к "Стандарт") При 18 от общо 13 случая... (в-к "24 гафа"... п...