Сяда брюнетката:
- Амии...аз мисля че съм красива..
- Пиууууу.
Сяда червенокосата:
- Амии... аз мисля, че съм красива...
- Пиууууу.
Идва блондинката:
-Ми... аз мисля....
- Пиуууууууууууу.
Седят две блондинки в парка и обсъждат проблемите на квантовата физика. Изведнъж едната прекъсва другата: - Я - мъже! Дай да си говорим за дрешки!
Две блондинки: - Моят мухльо изпоркал мангизите за наема. И като дойде собственика да си иска наема трябваше да легна с него за да ни го опрости. - Ама ти сериозно ли си го направила? И каза...
Веднъж една блондинка гледала БТВ. БТВ новините - Добър вечер вие гледате БТВ новините. А блондинката се учудила и казала: - Те пък откъде знаят?
Карат се две блондинки: - Ти си глупачка! - Не! Ти си глупачка! Минал един и: - Не се карайте! И двете сте прави!
Две блондинки си говорят по телефона. - Муцка, снощи пък цяла нощ ме цепи, цепи една глава, не съм мигнала... - Блазе ти муцка. Аз пък си легнах самичка...