"
Ако си затворим очите и запушим ушите, то няма по-хубава страна от нашата родина!!!
186 прегледа

Оцени този виц

/ 5 ( гласа)

Сподели

Копирано!

📚 Подобни вицове

Политически

- Владимир Владимирович, защо изнасяме нефт, а не бензин? Докога ще сме суровинен придатък за запада? - Следващия Ви въпрос сигурно ще е защо изнасяме и цветни метали, а не направо „Жигули“?

Политически

Филчев: Защо ме наричаш луд пред хората? Григоров: Не знаех, че го пазиш в тайна. - Защо ме наричаш корумпиран пред хората? Филчев: - Само лудите не знаят, че си... С голям интерес се очаква...