Оцени този виц
Сподели
📚 Подобни вицове
- Владимир Владимирович, защо изнасяме нефт, а не бензин? Докога ще сме суровинен придатък за запада? - Следващия Ви въпрос сигурно ще е защо изнасяме и цветни метали, а не направо „Жигули“?
Филчев: Защо ме наричаш луд пред хората? Григоров: Не знаех, че го пазиш в тайна. - Защо ме наричаш корумпиран пред хората? Филчев: - Само лудите не знаят, че си... С голям интерес се очаква...
- Ще гласуваш ли? - Не, за какво да ходя, графа "Против всички" няма, за кой да гласувам?!
- Защо ББ казва, че кризата ще свърши през 2011? - Тогава ще са минали 800 дни...
Коя е първата фраза, която французите учат на немски?!... "Предавам се!!!"