Надеждата умира последна. Глупостта въобще не умира.
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Интересен факт: 90 процента от мързеливите мъже считат, че им отива брада.
Ако изцяло се посветите на възпитанието на децата, тяхната ненавист ви е гарантирана.
Да не ти пука дали си богат или не, стига да си живееш комфортно и имаш всичко, което искаш.
Цяла нощ тя стенеше във възглавницата и изпитваше неудържимо желание. Сънят й бе тревожен и накъсан. До края на диетата оставаха два часа.
Септември, към Народното събрание депутатите се нароиха като мухи на мед.
Спрях спирането на цигарите.
Ако сте на гости и домакините ви намекнат, че сте се заседели, то по-добре и полегнете, че да не се безпокоят домакините.
Най-важното е да бъдем щастливи и няма значение какво заключение е написал психиатъра!
Всеки си има фотографска памет. Някои просто нямат лента... Перифразирано в наши дни - на някои са им малко гигабайтите и бавен процесора...
Жената е като автомобила - колкото е по-стара, толкова повече пари са нужни за ремонт. Втора прилика: За да се държат подобаващо, често трябва да лягаш под тях.
Хората на Земята нямат пари, за да доставят вода в сухите райони на Земята, но имат пари, за да търсят вода на Марс. Това води до въпроса: Има ли на Земята разум?
- Почна ли постите? - Само да опукам аванса.
Само на мен ли ми се струва, че всеки нов корупционен скандал се раздухва само, за да се забравят по-бързо предишните?
- Днес помагах на баща ми да преместим едно дърво и се сетих за теб. - Какво съвпадение, точно слагах пица в микровълновата за две минути и аз се сетих за теб.
Мъжете са като пилетата - двадесет метра от къщата и вече са ничии.
Според прогнозата за времето на 12.12.12 в 12:12 ще бъде -12C.
Ако не обичате Новата година, то има 83% процента вероятност вие да сте мандарина.
Всяка сутрин се будя, планирайки да бъде продуктивен и полезен, а после един глас в главата ми се разсмива: "много добър виц" и се смеем и се смеем толкова, че се уморявам и отивам да си дремна.
Ако Краят на света наистина беше дошъл, щеше да отпадне един голям проблем, а именно:какво да облека на Нова Година? :(