Мръсни

Двама обратни се скарали и взели да се псуват: - Да ми го туриш в гъ.., виж са къф си педал! - Да ти го духам бе!

Мръсни

- Би ли искала да изкараш нощ с неандарталец? - И още как! Казвал се е hоmо еrесticus!

Мръсни

Офис вазелин ( бизнес-гел)! Сега в нови икономични опаковки от по 5 литра!

Мръсни

- Ше ми помогнеш ли да нацепя дървата? - Бих ти помогнал, комшо, ама ми пречи тежка венерическа болест.. - Каква болест, бе? - Боли ме кура, че имаш дърва за цепене, иначе бих ти помогнал.

Мръсни

- Скъпа, наистина ли си правила секс със съседа? - Да, но не трябва да ревнуваш. Това беше чисто приятелски секс.

Мръсни

Немско порностудио направи филм в стил криминален жанр. До края на филма не се знае, кой кого.

Мръсни

Тя се опита да го успокои: "Не преживявай толкова, аз съм ти изневерила само веднъж в живота!" Но после добави: "ТЕ не са ти конкуренция..."

Мръсни

Отначало всичко вървеше като по масло. Чак после се разбра, че това е вазелин...

Мръсни

- Да поиграем на бутилка? - В третия месец съм след последната игра!

Мръсни

- Милооо, ако знаеш какви ботушки си харесах в един бутик на Витошка... - Боли ме к*ра за твоите ботушки! - Дай да цункам да му мине и да ходим да ги видим!

Мръсни

- Тате, мен кой ме донесе? - Щъркела, сине... - Евалата, тате - ти ебеш всичко!

Мръсни

Обява: 'Погребални услуги. В случай на нужда: пълна дискретност.'

Мръсни

Два пениса си седели и гледали порно. По някое време единият се надървил от гледката. Другият го видял и му казал: - Така и така си станал - донеси по една биричка от хладилника!

Мръсни

В навечерието на 8-ми март съпруга пита мъжа си: - Какво ще ми подариш утре? - Нищо. Ще те на*ба и толкова! - А ако не ти дам? - Кат си проста... стой си без подарък.

Мръсни

Сексапилна девойка на бара: - Един "секс на плажа" и един "оргазъм", ако обичате. Барманът: -Веднага или може и след работно време?

Мръсни

Два шефа , приятелчета , си сменят секретарките: -Твойта как да й подскажа, че искам да я чукам, мойта е лесна, като я хванеш за гъза е готова... ? -Казваш й, че имаш да изпратиш спешно писмо!...