Имате бръчки? Суха коса? Криви крака? Ауууу,ужас!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
Ти си некакъв такъв, некъв никакъв!
"По-добре млада овца с приятели да ядеш, отколкото стара, сам да я дъвчеш!"
Разхождам се, гледам и си мисля… Всички сме от село, 'ма някои са от съвсем крайните къщи…
Характера ми е тежък защото е златен…
С тези смартфони с тъчскрийн всички се научиха да си режат редовно ноктите…
- Кажи, кое е по-тежко - килограм желязо или килограм памук? - Я застани под балкона да проверим!
- Ало? Мими? Стефане? Мишо? Ася? А-а, Пешо, ти ли си? Здрасти, веднага те познах!
Членът кaзва на собственика си: - Слушай! Давай да лягаме! Утре рано ще ставам!
Един луд си вързал един камък за каишка и започнал да го дърпа. Надзирателят в лудницата пита: -Що го мъкнеш тоя камък с тая каишка бе? -Ми ей тъй, за кеф -казал лудия. Надзирателят казал...
Психиатър към пациент: - А комплеса на непълносценност се появи внезапно или се разви нормално след сватбата?
Предвижда се скоро да се въведе в гражданското на въпроса "Взимате ли... за законна половинка?" младоженците да отговарят само в присъствието на психиатър.
- Ало, 112? - Да, 112, кажете моля? - Съседите продават канабис! - Как така продават? - Ами по 6 лв. пакетчето! - Купувайте, не е скъпо!
Тежка е женската съдба: - купи си обувки - няма пола… - купи си пола - няма блуза… - купи си блуза - няма сако… - купи си сако - няма чанта… - купи си чанта - обувките не подхождат!
Къде отива детството ли? Никъде не отива! Скрива се, дебне, дебне и след седемдесетака, с весел крясък "Пу за мен!", изскача изведнъж и остава при теб до края… при някои започва и преди четиридесетака...
Хората са интересни същества. В свят пълен с чудеса, да вземат да измислят скуката.
- Вие кой сте? - Наполеон. - Значи, в отделението при Хитлер, Мусолини и прочие… - Но аз съм сладкиш!
Коктейл "Спящият дрисльо": - Необходимо е 5 гр. сънотворно и 50 гр. разхлабително!
Пернишки местоимения: - Ах, ти, бой, бие, вие, те!
Напсувам ли някого, изобщо не се мотая… веднага се извинявам. Щото се забравя и после трябва наново да псувам.