Съдия се обръща към обвиняемия: - Значи твърдите, че сте ударили потърпевшия с бирена халба по главата в състояние на невменяемост? - Разбира се! - А как ще докажете? - Халбата беше пълна!
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
- Скъпа, сега хубаво ли ти е? - О..! Никога не ми е било толкова хубаво! - Е, сипвай още!
Ценоразпис в бар: Цени за посетители, желаещи барманът да отговори на телефонно обаждане от съпруга: 2лв. - "Току-що си тръгна"; 3лв. - "Днес не е идвал"; 4лв. - "Няколко дена не съм го вижда"...
Как пие англичанинът и как пие българинът: Англичанинът налива малко уиски и пуска лед, а в друга чаша налива сода. Българинът изпива всичкото уиски и ляга. На сутринта изгълтва содата, слага леда на...
"Ние сме на всеки километър!" Подпис: Клуба на анонимните алкохолици!
- Скъпи, забравих да купя хляб. Ще отидеш ли? Връща се след малко с хляба и бутилка ракия. - Скъпа, няма да повярваш! Пак нямаха да ми върнат.
- Наскоро реших да спра алкохола и почнах да пия сок. А после разбрах, че това също е неправилно. - И спря да пиеш сок ли? - Не, сега пия сок с алкохол.
По-добре сутрин да търсиш в Google Earth къде си пил снощи, отколкото да гледаш в You Tube как...
Винаги ще се намери повод, да се пийне без повод.
Баща и син - долните алкохолици. Баща прави забележка на сина си: - Станиславе, в тази къща вече няма да се пие, хайде да къркаме в градината.
Трезвеник в Русия - човек, не умеещ да работи в екип.
Мисля си "Наистина не трябва да пия толкова много..." но един глас в главата ми казва: "Не го слушай, пиян е!"
Животът е прекалено кратък, за да се пие от малки чаши.
Лежейки си в леглото, ударих едно шотче текила. Понеже нямах лимон и сол под ръка, лизнах каквото има. Жената остана много доволна.
- Здравей! Знаеш ли, след снощи не мога да те забравя. - А аз да си те спомня.
Двама алкохолици си говорят.Единия пита : - Днес закусвал ли си нещо ? - Нито капка. - отговаря му.
Като си пийнеш едно хубаво, разбираш колко хора чакат твоето обаждане точно сега...
x: - Може пък днес да изкараме прилично, да не се накъркваме?! y: - Как пък така? z: - Защо пък тъй?
Пушенето е лош навик. Аз си позволявам да пуша, само когато пия...Мамка му, всяка вечер пия..
Работата да не е....пиене, че да свърши!......... Макар,че и пиенето е вид работа